EKONOMİK DURUM VE HER EVE MOBİLYA? - Her Eve Mobilya | Koltuk Takımı Yatak ve Yemek Odası Modelleri

Makaleler » Mobilya Rehberi » EKONOMİK DURUM VE HER EVE MOBİLYA?

EKONOMİK DURUM VE HER EVE MOBİLYA…

 

İçerisinde bulunduğumuz günlerde ülkemizde yaşanan dolar hareketliliğine bağlı olarak hemen hemen her sektörde fiyat artışları yaşanmıştır.

 

                Firmamızın faaliyet gösterdiği mobilya sektöründe de bu hareketlilik %40-%60 seviyelerinde tüketiciye yansımıştır.

 

                Gerek Ankara Siteler mobilyacıları olsun Gerekse İnegöl mobilyacıları olsun Türkiye’nin tamamında üretim ve satış yapan mobilya mağazaları bu artışı fiyatlarına yansıtmıştır.

 

                Fiyat artışları konusunda birçok spekülasyon yapılmış olsa da reel olan tek sonuç maalesef bu artış tüketiciye yansıtılmıştır.

 

                www.herevemobilya.com ailesi olarak özellikle Düğün paketi, Yatak odası, Yemek odası ve Koltuk takımlarımıza zam yapmamış bulunmaktayız. Sıkıntılı günlerden geçtiğimiz bu dönemde üretim maliyetlerimizden ve kârımızdan kısarak bu süreci atlatmaya çalışmaktayız.

 

                Her Eve Mobilya olarak sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmekteyiz ve bu çerçevede de elimizden gelen her şeyi mobilya sektörü adına özellikle Ankara Siteler mobilyacısı olarak devam ettireceğiz.

 

                Bir çok mobilya firmasından fiyatlarımızı artırmadığımız için tenkit alsak da, tüketicilerimize gücümüz yettiğince hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

                Özellikle Düğün Paketlerimizde ekstra indirim yaparak tüketicilerimizin beğenisine sunduğumuz ürünlerimiz zamsız olarak çok cazip fiyatlardadır. Bu kampanyalar ile mobilya konusunda halkımızın bir nebze de olsa yanında olmanın haklı gururu ve sevinci ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

                Son olarak www.herevemobilya.com ailesi olarak sizlerinde firmamıza göstermiş olduğu ilgiye sonsuz teşekkür eder, sizlerle nice sağlıklı mutlu yıllara ulaşmayı dileriz.

 

Sağlıcakla kalın,

Her Eve Mobilya

 

 

Ankara Siteler merkezli online mobilya satış sitesi olan firmamız; Düğün paketi, Yatak odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı, Oturma odası ve Genç odası katagorilerinde hizmet vermektedir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır